VIDEO: "Nevidím důvod, proč by v Orlové neměla být 2. liga," tvrdí Miroslav Javín

Tomáš Salamon, 29.12.2015 Muž, který odehrál více než dvacet sezón v nejvyšších soutěžích Československa, České Republiky, Slovenska a Polska nabyté zkušenosti již pět let předvádí na druholigových kluzištích. Právě Orlová byla v sezóně 2010/2011 jeho vstupní bránou do třetí nejvyšší soutěže. Okamžitě se stal jednou z hlvních opor týmu a také kapitánem. Po oslavách 85. výročí od založení klubu si na své orlovské angažmá zavzpomínal.

Tento článek patří k zápasu ORS - HAV 8:8
Miroslav se kromě minulosti v Orlové rozpovídal také o současné situaci v Karviné, kde aktuálně působí, o možném konci kariéry a také o tom, čemu by se chtěl věnovat po jejím skončení. Dokáže si představit život bez hokeje? A co orlovskému hokejovému klubu popřál k narozeninám?