Začíná závěrečná čtvrtina sezony. První Orlová vyzve poslední Šternberk

Petr Sobol, 29.01.2016 Není to tak dávno, co začala sezona, a ta už teď pomalu spěje do finiše. Do konce zbývá odehrát poslední čtvrtina, sedm kol. Udrží Orli náskok v tabulce?

Orlová – Šternberk, letos počtvrté. Všechny dosavadní zápasy se nesly v suverénní režii Orlů, kteří venku vyhráli 10:1 a 11:0. Doma zvítězili 4:1 a i v sobotu neberou nic jiného než tři body.

Týmy dělí v tabulce propastných 29 bodů. Zatímco Orlová je s 49 body první, Šternberk se s dvacetibodovým přídělem krčí u dna tabulky. Rozdíl ve skóre Orlů je +59, Šternberk je na čísle mínus 51.

Orlová si drží v čele tabulky tříbodový odstup od druhé Studénky, navíc má stále zápas v Rožnově pod Radhoštěm k dobru.

Strhne se sobotní zápas v duel kočky s myší? Přijďte se o tom přesvědčit, začínáme v 17 hodin.