V sobotu oslavíme titul, věří Jakub Voznica!

Petr Sobol, 24.02.2016 Orlovští hokejisté už mohli slavit, na fanfáry si ale musí ještě počkat. Nejprve totiž prohráli v Rožnově pod Radhoštěm a následně padli o gól na ledě druhé Studénky. K vytouženému titulu tak potřebují získat ve zbývajících dvou duelech ještě tři body. Ofenzivní opora Jakub Voznica věří, že se to Orlům povede už v sobotním zápase na domácím ledě, kam přijede znovu Rožnov.

Dva zápasy, jediný bod. To není dobrá situace. Nerozhodí vás to před klíčovými boji?

To si nemyslím. Na sobotní zápas budeme perfektně připraveni.

K jistému titulu vám chybí jedna výhra. Zvládnete to?

Musíme, nic jiného si ani nepřipouštíme.

Se Studénkou jste letos třikrát prohráli, s Rožnovem dvakrát. Čím to, že se vám na tyto soupeře nedaří?

Jsou to rozdílní soupeři. Rožnov hraje doma velice nepříjemný hokej, kde na malém kluzišti brání v pěti lidech. Se Studénkou to byly velice vyrovnané zápasy, kde nám chybělo trošičku štěstí, abychom je dotáhly do vítězného konce.

Oba zápasy měly opačný průběh, v Rožnově jste rychle prohrávali, ve Studénce rychle vedli. Nedošly vám třeba v závěru síly?

Myslím si, že nám trošičku ten čtvrteční zápas ublížil. V poslední třetině to šlo trochu znát, že máme za sebou těžký zápas.

Vy jste se ve Studénce dvakrát trefil. Můžete ty situace popsat?

Ten první gól výborně vypracoval Kamil Lenomar. Vybojoval puk, nahrál mi ho mezi kruhy, já do toho už jen plácl a spadlo to tam. Při druhém gólu jsem šel sám na brankáře a vystřelil.

Na vyrovnání jste měli ještě asi sedm minut. Měli jste nějaké šance?

Nějaké šance jsme měli, bohužel už nám tam nic nespadlo.

Teď vás čeká další zápas s Rožnovem. Na co si dát pozor?

Musíme si dát pozor na zbytečné vyloučení.

Oslavíte v sobotu titul?

Já v to pevně věřím!