Muži korunovali už tak vydařenou sezónu dalším úspěchem!

Tomáš Salamon, 21.04.2016 V neděli se na zimním stadionu v Karviné uskutečnil turnaj v inline hokeji. Naši muži nemohli chybět a z turnaje přivezli krásné druhé místo!

Zápasy HC Orlová ve skupině

HC Orlová - IHC Nový Jičín A 3:2
HC Orlová - Luce Bielsko Biala 11:0
Czorne Pantery Czesin - HC Orlová 0:11
Následně se hrálo finále, kdy se o celkové prvenství střeli vítězové dvou tříčlených skupin.
Finále: HC Orlová - IHC Nový Jičín B 2:4
Nutno říct, že IHC Nový Jičín hraje inline hokejovou extraligu a ve své klubové základně má i reprezentanty v čele s úřadujícími juniorskými mistry světa pod organizací FIRS (Mezinárodní federace sportů na kolečkových bruslích) Janem Zahradníčkem, Davidem Šebkem a Vítem Christovem. B tým na tomto turnaji se pak skládal spíše právě z hráčů novojičínské juniorky, která krom individuálních úspěchů svých hráčů na mezinárodním poli vyhrála i poslední ročník juniorské Stilmat extraligy.

Do branky Orlů se na turnaji postavil nejproduktivnější hráč uplynulého ročníku Jakub Voznica a obranu vyztužil trenér Daniel Marosz. Vyzdvihnout je nutno i výkon Marka Zientka, který byl vyhlášen obráncem turnaje. Útok doplnil karvinský Martin Kasperlík.

Sestava HC Orlová

Voznica – Marosz, Zamecnik – Zientek, T. Vaštík – Grepl, Hanzl – D. Vaštík, Kasperlík

Obsazení Turnaje

IHC Nový Jičín A a B, IHC Valašské Meziříčí, Luce Bialsko Biala, Czorne Pantery Czesin (organizátor), HC Orlová