FOTO: Muži si zpestřili letní přípravu extrémním závodem

Tomáš Salamon, 09.06.2016 I letošní letní příprava se nese převážně ve znamení in-line hokeje. Hráči však k pravidelným tréninkům občas stíhají i něco navíc. Kromě toho, že absolvovali cyklovýlet na Javorový, o kterém jsme vás informovali, střihla si pětice odvážlivců i extrémní závod Mad Race 2016.

Závod se konal v sobotu 4.6. na Vaňkově kopci a účastnilo se jej přes pět set odvážlivců, kteří mohli soutěžit jednotlivě nebo v týmech. Týmů bylo celkem 53. a naši kluci se s časem hodina a devětačtyřicet minut dělili o čtrnáctou pozici s Tendon Teamem.

Náš klub na této akci zastupovali hráči A týmu David Vaštík, Jiří Pavlát, Petr Tomis a Michal Galgonek. Připojil se k nim Robert Šindler, který s týmem už několik let občas trénuje, ale není součástí oficálního kádru. Borcům patří gratulace, že obtížný závod zvládli s parádním výsledkem a poděkování za dobrou reprezentaci klubu.

Fotografie naleznete zde.