V přípravném zápase proti Krnovu

Jan Cibulka, 08.09.2017 Po dlouhé letní přestávce se fanoušci orlovského hokeje dočkají. Muži poprvé před sezonou vyjedou na led. Své síly změří v přípravném utkání s Krnovem, a to v sobotu 9. září od 17 hodin na domácí půdě.

Orli mají s Krnovem skvělou bilanci. V loňském ročníku krajské ligy mužů dokázali porazit Krnov rovnou šestkrát s celkovým skóre 30:11. Naposledy se tyto celky potkaly v semifinále play-off, kdy Orlová vyhrála doma 5:4 po prodloužení a v Krnově 4:1. Poslední porážka, kterou Orli s krnovskými zaznamenali, se datuje až do prosince roku 2011. Zápas tehdy vyhrál Krnov těsně 3:2 po samostatných nájezdech.

První utkání po dlouhé pauze před začátkem sezony bývají pro všechna mužstva těžká a nejinak tomu bude nyní pro domácí. Jak se dokáží s těžkou zkouškou porvat, se můžete přesvědčit sami. Přijďte se podívat na zimní stadion v Orlové a pojďme společně povzbudit naše borce, ať vědí, že i v nové sezoně budeme stát za nimi.