Orlovou čeká zápas na půdě lídra

Petr Sobol, 13.10.2018 Poslední zápas sehráli hokejisté Orlové před týdnem na ledě Moravských Budějovic. Ani tam neuspěli a prohráli i po sedmé v sezoně. V závěrečné třetině však dokázali zabrat a domácí potrápit. „Třetí třetina byla naše nejpovedenější v celé sezoně,“ hodnotil kouč Stránský po porážce 2:4.

Tento článek patří k zápasu SUM - ORL 1:5
Orli se dnes budou snažit na tento výkon navázat, čeká je však překážka z těch nejtěžších – Šumperk, který je se 14 body v čele tabulky. Naposledy sice Draci prohráli v Písku, předtím ale vyhráli tři zápasy v řadě. A to pěkně výrazným způsobem. Hodonín smetli 5:1, v Kopřivnici vyhráli 9:0 a Valašské Meziříčí porazili 3:0. K oporám týmu patří gólman Kristín, v útoku zase řádí dvanáctibodový Plášek či autor šesti branek Pokorný. Velmi platný je i ruský útočník Vorobjev, který má na kontě už pět gólů a tři nahrávky. V úvodním kole Draci zvítězili v Orlové 5:2, jak dopade dnešní měření sil? Zápas začíná v 17 hodin.