Budeme bojovat, chceme ligu zachránit, říká před bitvou s Pelhřimovem Norair Hovsepyan

Petr Sobol, 23.01.2019 Orlovou kosí zranění. Dobrou zprávou pro trenéra Stránského tak je, že se do sestavy vrátil čtyřiadvacetiletý arménský útočník Norair Hovsepyan, jenž v posledním zápase v Českých Budějovicích dal gól a přidal nahrávku. Nyní je však před Orly ještě větší výzva – asi nejdůležitější zápas sezony proti poslednímu Pelhřimovu.

Vrátil jste se po zranění. Už jste fit? Co vám bylo?

Měl jsem zablokovaná záda. Teď už jsem v pořádku.

Déle než měsíc čekáte na výhru. Neleží už na týmu deka?

Řekl bych, že trochu už ano. Ale trenér se nás snaží dát do kupy. Je to pro něj však těžké, když nás je asi jen třináct.

Zatímco v prosinci jste se zvedali, nyní se trápíte. Je hodně znát, že vás je málo?

Je to hodně znát. Ale snažíme se s tím bojovat a zachránit druhou ligu v Orlové.

V sobotu je před vámi asi nejdůležitější zápas sezony. Jak se na něj připravit?

Je dobře, že jsme ve středu nehráli. Trenér má více času, aby nás na zápas připravil. Všichni si uvědomujeme, jak moc je to důležitý zápas. Věříme, že už to prolomíme a vyhrajeme.

V Českých Budějovicích jste neodehráli špatný zápas. Můžete se od toho odrazit?

Hráli jsme tam dobrý zápas, ale položila nás oslabení, ve kterých jsme dostali tři góly. Jinak jsme ale předvedli dobrý výkon, snad nás to nakopne na Pelhřimov.

Věříte, že v Orlové druhou ligu zachráníte?

Věříme, že ano. Vím, že teď jsme dost zápasů prohráli, ale budeme bojovat o všechny body, abychom se pádu vyhnuli.