Takto už hrát nesmíme, říká po zápase v Karviné Lumír Rosůlek

Petr Sobol, 08.10.2019 Jedním z hráčů, který se před sezonou vrátil do Orlové, je Lumír Rosůlek. Obnovená premiéra v orlovském dresu mu ale vůbec nevyšla. Orli totiž v sobotu dostali výprask v Karviné, která vyhrála vysoko 8:1.

Co se stalo, že jste v Karviné tak vybouchli?

Myslím, že jsme podcenili začátek. Měli jsme špatný přístup i nasazení, to rozhodlo. A pak už nás nenastartovalo vůbec nic.

Byla to facka, která vás zase nastartujte zpátky?

Mělo by nás to nastartovat a měli bychom si uvědomit, jak k tomu správně přistupovat. Byla to od nás hrůza a děs, takto už hrát nesmíme.

Jak se vůbec odehrál váš návrat do Orlové?

Loni jsem celou sezonu nehrál a hokej mi chyběl. Chtěl jsem se vrátit a zase hrát.

V Orlové jste zažil úspěšné časy. Věříte, že se vám na ně podaří navázat?

Věřím, že v Orlové jsou dost šikovní hráči na to, abychom další zápasy vyhráli. Snad budeme hrát na vrchu tabulky

Zároveň hrajete v Karviné hokejbalovou extraligu. Budete obojí stíhat?

Hokejbal má u mě přednost, ale pokud budu mít čas, rád pomůžu i na ledě. Hokejbal se navíc nehraje přes celou hokejovou sezonu, takže mi vyjde i dost hokejových zápasů.

V Orlové se sešlo hodně hráčů, kteří tady už působili. Navázali jste zase na dobrou partu?

V Orlové byla vždy perfektní parta. Proto taky hrají tak dobře.