Výsledkový servis mládeže: Žáci nadělovali

Kateřina Sobolová, 31.10.2019 Zatímco junioři a dorostenci měli o uplynulém víkendu volno, orlovští žáci sehráli zápasy v Kopřivnici a Karviné. Jak mladší, tak i ti starší, všechna utkání zvládli na jedničku.

Starší žáci

Karviná – Orlová 1:3

Branky a nahrávky Orlové: 35. Štebel (Lerch), 35. Klupa (Menšík), 42. Menšík (Klupa). Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 44.

Orlová: Turoň - Peronkevič, Smieško, Pietraszová, Vild, Pail Vo., Klimša - Klosko, Wita, Frýda, Vaštyl, Bednář, Kůrka, Menšík, Lerch, Štebel, Klupa, Firla, Jeník.

Marek Šinal (Orlová): Kvalita byla na naší straně, nebylo co řešit.

Kopřivnice – Orlová 0:8

Branky a nahrávky Orlové: 4. Peronkevič (Kůrka), 10. Klupa (Wita, Firla), 21. Firla (Klupa, Frýda), 36. Wita (Peronkevič), 44. Firla (Klupa, Wita), 48. Vaštyl (Menšík), 53. Menšík, 57. Peronkevič. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 115.

Orlová: Antoníček - Peronkevič, Pail Va., Smieško, Vild, Pail Vo. - Klosko, Wita, Frýda, Vaštyl, Bednář, Kůrka, Menšík, Lerch, Klupa, Firla, Jeník.

Marek Šinal (Orlová): Zápas se nesl jednoznačně v naší režii. Byla to perfektní hra od založení, přes střední až po útočné pásmo. Byl jsem pyšný na kluky. Natrénovali jsme přesilovky a využili jsme všechny. Byl to krásný výkon, takto má vypadat hokej.

Karviná – Orlová 4:9

Branky a nahrávky Orlové: 8. Kusník (Kunčický), 15. Littner, 34. Kunčický, 38. Kunčický,43. Gorný (Nalbach), 46. Kunčický (Nalbach), 58. Kůrka, 58. Littner (Kopřivová), 59. Gorný (Kusník). Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci: 43.

Orlová: Oprchalský - Juhasz, Warzeszka, Nalbach, Kůrka, Kopřivová - Kunčický, Littner, Gorný, Zapalač, Kusník, Slezák, Trnčák.

Marek Šinal (Orlová): Byla otázka času, kdy jim utečeme. O výsledek jsme se nebáli. Kopřivnice – Orlová 4:10

Branky a nahrávky Orlové: 16. Littner (Kunčický), 21. Štebel (Littner), 29. Kunčický (Kusník, Pietraszová), 31. Nalbach (Pietraszová), 35. Štebel (Kunčický), 42. Nalbach (Turoň), 52. Littner (Kunčický), 55. Štebel (Kunčický), 56. Štebel, 60. Littner

(Pietraszová). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. Diváci: 73.

Orlová: Turoň - Juhasz, Warzeszka, Nalbach, Kůrka, Pietraszová - Kunčický, Littner, Gorný, Zapalač, Kusník, Štebel, Trnčák.

Marek Šinal (Orlová): Jednostranná záležitost. Kluci hodně rotovali na postech, útočníci hráli v obraně, obránci v útoku, je důležité, aby si to všechno vyzkoušeli.