Náš tým funguje jako celek, říká dorostenec Daniel Hronec

Kateřina Sobolová, 28.11.2019 Orlovští dorostenci po třech výhrách v řadě dvakrát po sobě prohráli. Nejdříve nestačili na polský tým do 16 let a poté podlehli Třebíči. Jinak ale prožívají úspěšnou sezonu a předvádí velmi dobré výkony. „Věřím tomu, že naši skupinu vyhrajeme,“ říká šestnáctiletý obránce Daniel Hronec.

Zažili jste nezvyklou situaci – prohráli jste dva zápasy v řadě. Byli Poláci i Třebíč lepší?

Ano, to byli. My jsme do toho ale měli dát větší nasazení a bojovnost, pak bychom vyhráli.

Doteď se vám dařilo, nemůžou vás tyto dvě porážky zabrzdit?

Určitě ne. Věřím celému týmu i trenérům, že nás to nerozhodí a pojedeme dál.

Jsou zápasy v této skupině o něčem úplně jiném, než v té předešlé?

Ano, jsou tady mnohem lepší soupeři, než jací byli předtím. Ale my se každým dnem jako celek lepšíme, takže věřím tomu, že tuto skupinu vyhrajeme.

I když jste teď dvakrát prohráli, jinak předvádíte velmi dobré výkony. Panuje v kabině spokojenost?

Ano panuje. Tým funguje jako celek, jeden za všechny a všichni za jednoho držíme jako tým a navzájem se povzbuzujeme.

Teď je před vámi zápas v Brně. S čím do něho půjdete?

S maximální koncentrací a taky srdcem, bojovností a chtíčem vyhrát. Chceme začít další vítěznou šňůru a já věřím jak sobě, tak i celému týmu, že Brno porazíme a vezmeme si tři body.