Výsledkový servis mládeže: Junioři i žáci vítězili

Kateřina Sobolová, 12.12.2019 Naše mládežnické týmy měly v minulých dnech napilno. Junioři doma zdolali Hodonín a dorostenci, stejně jako mladší i starší žáci, sehráli dokonce po dvou zápasech. Jak si v nich vedli? Podívejte se.

Junioři

Orlová – Hodonín 3:2

Branky a nahrávky: 16. Zielinski, 19. Macurák (Čípera, Jančar), 58. Rambousek (Špacír, Witasek) - 10. Charvát (Kotásek), 50. Kotásek (Pospíšil, Běhal).

Orlová: Vítek - Macurák, Witasek, Machaczek, Čípera - Gula, Kaleta, Rambousek, Rusz, Švec, Špacír, Přeček, Jančar, Zielinski, Pohl.

Daniel Marosz (Orlová): Velice těžký zápas, soupeř hrál daleko lépe a disciplinovaně, než ve svém domácím utkání, kde jsme proměňovali brejkove situace. Výborný výkon podali gólmani na obou stranách. Za stavu 2:2, po nahrávce Machaczka ve středním pásmu, ujel po pravém křídle Rambousek a utkání krásnou střelou rozhodl v náš prospěch.

Dorost

Orlová – Břeclav 2:4

Branky a nahrávky: 10. Rusz (Kural), 37. Blatoň - 6. Ambrož (Kunc), 32. Ambrož (Abazaj, Havelka), 42. Zapletal, 58. Havelka.

Orlová: Bauer - Gřegoř, Hronec, Drapa, Moldřík, Witasek, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Blatoň, Rusz, Kural, Irgl P., Danečko, Šinal, Luzar, Žák, Pohl.

Petr Tomis (Orlová): Opět jsme měli dobrý vstup do zápasu. První třetinu jsme hráli aktivně a díky dobrému pohybu jsme si vytvářeli hodně šancí a soupeře moc nepouštěli do hry. Ale od druhé třetiny to bylo jako den a noc, přestali jsme hrát a navíc byli zase vylučování. Navíc nám nešly ani přesilové hry. Několik minut jsme hráli v šesti bez brankáře a ani tam se nám bohužel nepovedlo využít několik dobrých šanci. Dnes jsme odehráli poslední zápas prvního kola nadstavby a určitě jsme mohli mít bodů daleko víc. Máme dva tréninky, abychom se připravili na utkání, které hrajeme ve čtvrtek s Uherským Hradištěm.

Orlová – Uherské Hradiště 3:7

Branky a nahrávky: 34. Irgl P. (Kural), 39. Štiak (Milata), 50. Lerch (Štiak) - 4. Volas (Vogl), 14. Macháň (Volas), 20. Kaláč (Matula), 24. Bezděk (Volas), 43. Macháň (Bezděk), 49. Volas, 53. Hlůšek (Vogl).

Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Drapa, Moldřík, Šinal, Witasek, Šmatelka - Lerch, Brabec, Mayer, Kural, Irgl P., Danečko, Luzar, Milata, Štiak, Pohl.

Starší žáci

Orlová – Poruba 4:3

Branky a nahrávky Orlové: 13. Vaštyl, 22. Wita (Klupa), 27. Firla, 60. Bednář (Frýda, Smieško).

Orlová: Turoň - Peronkevič, Pail Va., Pail Vo., Klimša - Klosko, Smieško, Wita, Frýda, Vaštyl, Bednář, Vild, Menšík, Klupa, Firla.

Orlová – Český Těšín 6:4

Branky a nahrávky Orlové: 8. Frýda (Peronkevič), 9. Firla (Lerch), 22. Štebel (Firla), 35. Klupa (Wita), 44. Lerch (Menšík), 53. Menšík.

Orlová: Antoníček - Peronkevič, Klosko, Pail Vá., Pietraszová, Vaštyl, Pail Vo. - Klimša, Smieško, Wita, Frýda, Bednář, Vild, Menšík, Lerch, Štebel, Klupa, Firla, Jeník.

Orlová – Poruba 6:4

Branky a nahrávky Orlové: 9. Štebel (Littner, Nogová), 31. Štebel (Littner), 52. Kunčický, 55. Štebel (Pietraszová), 57. Štebel, 60. Štebel (Kunčický).

Orlová: Vojáček - Juhasz, Warzeszka, Kůrka, Pietraszová, Kopřivová, Janík - Kunčický, Nogová, Littner, Gorný, Zapalač, Kusník, Štebel, Pokorný, Fišer.

Orlová – Český Těšín 8:3

Branky a nahrávky Orlové: 11. Kunčický (Pokorný), 18. Kusník (Nalbach), 22. Kunčický, 26. Juhasz, 34. Kopřivová, 44. Janík, 51. Trnčák (Kusník), 59. Kůrka (Kusník).

Orlová: Vojáček - Juhasz, Warzeszka, Kůrka, Kopřivová, Janík - Nalbach, Kunčický, Pečonka, Nogová, Littner, Zapalač, Gorný, Kusník, Pokorný, Trnčák.