Výsledkový servis mládeže: Junioři dvakrát prohráli s Břeclaví

Kateřina Sobolová, 09.01.2020 Po novém roce byli v akci naši dorostenci a junioři. TI sehráli dokonce dva zápasy proti Břeclavi, jenže z nich nevytěžili ani bod. A nedařilo se ani dorostu.

Junioři

Orlová – Břeclav 3:5

Branky a nahrávky: 11. Jančar (Zielinski), 33. Špacír (Zielinski, Švec), 60. Špacír (Valový) - 5. Kubica (Kalous), 11. Sokola (Kruták), 33. Schweitzer (Kmoníček), 54. Schweitzer (Havlát, Zajíček), 55. Ambrož (Havelka, Havlát).

Orlová: Vítek - Drapa, Moldřík, Valový, Machaczek, Čipera - Kaleta, Rusz, Švec, Kapitanov, Špacír, Jančar, Zielinski, Pohl.

Petr Tomis (Orlová): První třetinu jsme špatně kombinovali. Kluci to hodně brali na sebe, nepřihrávali lépe postavenému hráči a zbytečně ztráceli kotouče. Kvůli tomu jsme museli několikrát řešit přečíslení 2:1 či 3:2. Od půlky druhé třetiny jsme to zlepšili a otočili zápas. Bohužel ve třetí třetiny nám chyběla větší trpělivost. Zbytečně jsme ke konci zápasu otevřeli hru a soupeř toho z přečíslení využil. Zítra se hraje znovu a musíme být lépe připraveni.

Orlová – Břeclav 2:7

Branky a nahrávky: 7. Švec (Rambousek), 13. Moldřík (Macurák) - 7. Havelka (Kunc, Schweitzer), 17. Schweitzer (Havelka), 19. Schweitzer (Kunc, Havelka), 37. Havelka (Guldán, Kunc), 54. Schweitzer (Havelka, Guldán), 56. Kruták (Schweitzer, Kunc), 58. Havelka (Schweitzer).

Orlová: Vítek - Macurák, Šmatelka, Moldřík, Valový, Machaczek - Kaleta, Rambousek, Švec, Kapitanov, Špacír, Přeček, Jančar, Zielinski, Pohl.

Dorost

Opava – Orlová 5:3

Branky a nahrávky: 11. Hradil (Hartman, Brančík), 14. Kret (Pásek, Hartman), 17. Chudoba (Prokeš, Pásek), 37. Kret (Petruška, Hartman), 51. Hradil (Zelenka) - 36. Šústek (Brabec, Blatoň), 38. Štiak (Milata), 44. Milata.

Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Pavič, Šinal, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šústek, Blatoň, Irgl P., Danečko, Milata, Luzar, Štiak, Bazgier, Žák.

René Urbánek (Orlová): Vstup do zápasu nebyl z naší strany špatný, ale po zbytečných individuálních chybách byl výsledek po první třetině 3:0 pro domácí. Od druhé třetiny se hra výrazněji vyrovnala. Bohužel, zápas trvá 60 minut, a to si musí naši hráči uvědomit, protože to není první zápas, co jsme naší špatnou koncentrací přišli o možnost na dobrý výsledek.