Můžeme se měřit se všemi týmy, říká Miroslav Pacoň

Petr Sobol, 03.02.2020 Konečně! Orli v sobotu v derby porazili Český Těšín a ukončili dlouhou sérii bez vítězství. Důležitou branku vstřelil i Miroslav Pacoň, který ve třetí třetině vyrovnával na 2:2. Jak viděl svou gólovou situaci? A co tato výhra pro Orly znamená?

Ukončili jste dlouhou sérii bez výhry. Ulevilo se vám?

Určitě, ta série bez výhry byla strašidelně dlouhá, takže jsme všichni rádi, že jsme ji prolomili.

Zápas se dlouho nevyvíjel dobře. Věřili jste, že to ještě otočíte?

Samozřejmě, že jsme věřili. Nějaké šance jsme si do té doby vytvořili, jen jsme je neproměnili a ve třetí třetině to tam konečně napadalo.

Vy jste dával důležitý gól na 2:2. Jak se ta situace zrodila?

Viděl jsem Klimoše, jak jede za bránu, tak jsem se snažil najít si prostor ke střele. Kamil mi to šikovně nahrál pod holí obránce a pak už jsem jen vystřelil a vyšlo to.

Zatímco v Benešově jste přišli o čtyřgólový náskok, teď jste zápas otočili. Můžete se od toho odrazit?

Věřím, že ano. Vždycky, když se otočí takový zápas, tak vám to přidá na sebevědomí.

Ukázal vám zápas s Těšínem, že se můžete měřit s kýmkoliv?

Soutěž je hodně vyrovnaná a i předchozí zápasy nám ukázaly, i když bohužel nebyly vítězné, že se můžeme měřit se všemi týmy.

Už ve středu vás čeká Rožnov. S čím do zápasu půjdete?