Startujeme. Orli ve středu narazí na BO Ostrava

Petr Sobol, 24.08.2020 Orlovští hokejisté jdou zase do akce. V prvním přípravném duelu před začátkem nového ročníku v krajském přeboru doma už ve středu vyzvou univerzitní tým BO Ostrava. Utkání začíná v 18 hodin a jednotné vstupné bylo stanoveno na dvaceti korunách. Koho uvidíme v akci?

V Orlové se skládá hodně zajímavý tým, který by rád odčinil loňský ročník. Teď je před výběrem trenéra Petra Tomise první přípravný zápas, který Orli sehrají proti BO Ostrava. A my už známe jména orlovských hráčů, kteří půjdou do akce.

V bráně se představí Jakub Ovčaří a Ivo Křehlík. Z obránců budou k dispozici Marek Zientek, Filip Štefanka, Zdeněk Deutsch, Patrik Zamecznik, Michal Novák, Dominik Klus a Tomáš Sikora. Do akce by mělo zasáhnout i deset útočníků – Michal Zakuťanský, Vít Grepl, Ludvík Petrák, Jakub Juhasz, Kryštof Fejko, Michal Dang, Kamil Klíma, Filip Dýrr, Kamil Lenomar a Miroslav Pacoň.

Těšíme se na vás, začínáme v 18 hodin!