Poskládal se tady dobrý tým, říká Kryštof Fejko

Petr Sobol, 04.09.2020 Jedním z hráčů, který před sezonou přišel do Orlové, je Kryštof Fejko. A čtyřiadvacetiletý útočník byl v úvodním přípravném duelu proti univerzitnímu týmu BO Ostrava (9:5) hodně vidět. Připsal si tři asistence a patřil k nejlepším hráčům na ledě.

Máte za sebou první přípravný duel. Byl náročný?

První zápas byl pro mě s Dýrákem takový zajímavější, protože letos už třetím rokem hrajeme i za univerzitní tým, takže jsme určitě chtěli vyhrát. Zápas byl náročný pro všechny, byl taky první.

Soupeř po první třetině vedl 3:1. V čem byli napřed?

Dávali góly, zatímco my ne. Ovšem ani v první třetině jsme nehráli špatně, akorát jsme nedali góly a pustili jsme je do brejků.

Jak jste spokojený s dosavadním průběhem přípravy?

Příprava je dobrá. Hlavně bylo fajn si i v létě zatrénovat s kluky.

V Orlové jste nový. Co vás tady přivedlo?

Kluci, se kterými jsem byl poslední dva roky v Karviné, říkali, že se budou vracet do Orlové. Prý byl zájem i o mě, tak jsem šel s nimi. Většinu kluků už stejně nějakou dobu znám, takže je to super.

Tým se docela změnil. Panuje v kabině dobrá nálada?

V kabině je vždycky dobrá nálada, bez toho to nejde.

První zápas vám bodově vyšel. Jste spokojený?

Zápas byl celkově fajn, kromě bruslení. Ale kdybychom nedostali pět gólů, tak by to bylo lepší.

S jakými ambicemi půjdete do sezony?

Poskládal se tady dobrý tým, tak musíme co nejvíce vyhrávat a uvidíme, kam se dostaneme.