Závěr týdne Orlům zpestří Den dětí a Oranžové kolo ČEZ

Tomáš Salamon, 26.05.2015 Dvě propagační akce chystá náš klub na závěr tohoto týdne. Ta první bude především náborová, cílem druhé bude nejen se dobře pobavit, ale také získat peníze do klubového rozpočtu. Pomoct v tom můžete i vy.

Finále Hejtmanova poháru na ZŠ Mládí

Koná se 29.5.2015 od 8:30 do 12:00 na ZŠ Mládí
Pro děti bude připraven bohatý program plný her a soutěží. Zapojí se i hráči A týmu včetně orlovského odchovance a čestvého mistra francouzské nejvyšší sotuěže Radima Valchaře.

Energiáda a Oranžové kolo ČEZ

Koná se 30.5. od 9:00 do 12:00 na elektrárně v Dětmarovicích
Náš klub dostal unikátní možnost od Nadace ČEZ získat peníze do svého rozpočtu a ještě se u toho pořádně pobavit! V rámci Energiády na elektrárně v Dětmarovicích nasednou naši hráči, trenéři, rodiče dětí, fanoušci a další přátelé klubu na Oranžové kolo! Na něm se budou s orlovskými fotbalisty předhánět o to, kdo získá více peněz pro svůj klub! Proto neváhejte, přijďte si užít spoustu zábavy a ještě u toho pomoct našemu klubu! Všichni jste srdečně zváni!

Realizaci projektu podpořila Nadace ČEZ.