Prohlášení HC Orlová ke schůzce s veřejností a zástupci města

Tomáš Salamon, 17.06.2015 Dne 16.6.2015 proběhlo v DKMO veřejné jednání za účelem řešení finančních a sportovních problémů hokejového a fotbalového klubu v Orlové. Hokejový klub nesouhlasí s některými skutečnostmi, tak jak byly na tomto jednání prezentovány zástupci města a rodičů. Nesouhlasné stanovisko k závěrům veřejnosprávní kontroly a některým subjektivním hodnocením naší činnosti se vedení klubu vyjádřilo přímo na tomto jednání a následně do médii, konkrétně TV Polar a Českého rozhlasu. Hokejový klub zve všechny rodiče hráčů na setkání s trenéry všech věkových kategorií a vedením HC. Bude projednávána příprava a vize na sezónu 2015/2016 úseku mládeže. Místo a čas konání zveřejníme na webových stránkách klubu.