Zastupitelé dali hokeji zelenou

Tomáš Salamon, 09.07.2015 Dne 7.7.2015 zastupitelé města Orlové na svém mimořádném zasedání rozhodli o uvolnění neinvestiční dotace na II. pololetí roku 2015 pro hokejový i fotbalový klub.

Náš klub tím dostal šanci nastartovat I. část hokejové sezóny 2015/16 a poprat se s přetrvávající složitou finanční situací v klubu. Děkujeme všem zastupitelům města za jejich vstřícné rozhodnutí. Vedení hokejového klubu je pevně přesvědčeno, že svou další činností nezklame důvěru zastupitelů, které se mu tímto rozhodnutím dostalo. Věříme, že naše další výsledky jak na poli sportovním, tak i organizačním usnadní zastupitelům jejich další rozhodování o poskytnutí dotace na 2. část sezóny, která spadá do roku 2016.

Prezident HC Orlová Daniel Marosz