Přijďte Orlíky povzbudit v turnaji čtvrtých tříd!

Tomáš Salamon, 14.08.2015 V sobotu 15.8. proběhne na ZS v Orlové turnaj čtvrtých tříd. Všichni jste srdečně zváni! Naši hráči by rádi navázali na předchozí vydařený domácí turnaj, kde jim ke skvělému výsledku pomohla i výjimečná atmosféra! Přijďte je znovu povzbudit a dotlačit k dobrému výsledku!

Turnaje se zúčastní celkem šest klubů. Orlová, Vítkovice, Havířov, Třinec, Nový Jičín a Opava. Jelikož všichni zúčastnění s výjimkou Opavy poskládali dvě družstva, hrát se bude ve skupinách A a B.

Orlíci začnou své klání již v 7 ráno v derby s Havířovem. Následovat budou zápas v 9:30 s Třincem, 12:15 s Opavou, 14:45 s Novým Jičínem a 17:30 s Vítkovicemi.

B tým začne shodně s Havířovem a pokračovat bude v 8:45 s Novým Jičínem, 11:15 s Třincem a 14:45 s Vítkovicemi.

Celý harmonogram turnaje Stahujte zde. (Odkaz ke stažení vede výjimečně mimo naše stránky. Z důvodu mnoha těchnických operací, které na naší doméně probíhají kvůli tvorbě nového webu, nebylo možné soubor nahrát přímo na naše uložiště. Děkujeme za pochopení.)