Orlová má za sebou mládežnický turnaj

Tomáš Salamon, 17.08.2015 V sobotu se v Orlové konal turnaj hráčů ročníku 2006 a mladších. Zúčastnilo se ho 120 dětí z šesti klubů a všichni si užili příjemný den.

Turnaj byl pro náš klub velice organizačně náročný. Začínalo se hrát už v sedm hodin rádno a závěrečné vyhlášení proběhlo až po osmé hodině večer. Zpětně už je možno říci, že se vše vydařilo a všichni účastníci, pro které byl připraven i teplý oběd si organizaci turnaje pochvalovali. Důvod ke spokojenosti navíc pak měli hráči Nového Jičína, kteří si odnesli čtyři z pěti hodnotných cen, které do soutěže věnovala společnost Chytrý Honza a také náš klub.

Co do výsledků už to však pro naše barvy tak růžové nebylo. Hráči A týmu skončili ve své skupině šestí, hráči B týmu pátí. Vítězem Skupiny A se staly Vítkovice před Třincem a Novým Jičínem. Ve skupině B překvapil Nový Jičín, který zvítězil a nechal za sebou Vítkovice. Třetí byl Havířov.

Nejlepším hráčem Orlové A byl vyhlášen Jiří Lerch a za orlovský B tým byl vybrán David Kunčický.

Kompletní výsledky ke stažení zde.

Další fotografie již brzy na klubovém facebooku a ve fotogalerii.