Přípravka na turnaji ani jednou neprohrála, přesto skončila třetí

Tomáš Salamon, 06.09.2015 Orlová má za sebou další mládežnický turnaj a tentokrát přišla řada na přípravky. Tedy děti narozené v roce 2008 a mladší. A tým Orlíků si vedl skvěle. Neprohrál ani jedno ze svých utkání, ale remízy jej seslaly "až" na třetí místo. B tým už tak úspěšný nebyl, ale vzhledem k tomu, že do něj byly nasazeny i děti s roky narození 2010 a 2011, šlo zejména o to, aby i ti nejmenší špunti získali první kontakt s ostrými zápasy.

I tentokrát se hrálo ve dvou skupinách, ale narozdíl od turnaje třetích tříd, byly tyto skupiny navzájem nezávislé. O umístění se tedy hrálo pouze v rámci každé skupiny zvlášť a play-off, kde by se týmy z obou tabulek prolnuly, se tentokrát nehrálo, protože výkonnostní rozdíly mezi A týmy a B týmy byly obrovské. Turnaje se účastnilo pět klubů a každý z nich postavil dva týmy. Plánovaná účast byla vyšší, ale Karviná se bohužel těsně před turnajem omluvila.

Skupina A

Skupina B