Příjď na hokej a vyhraj zájezd do Chorvatska!!!

Tomáš Salamon, 22.09.2015 Vážení příznivci orlovského hokeje. I letos jsme ve spolupráci s českou jedničkou na Jadranu, tedy CK Vítkovice Tours, pro vás připravili soutěž o zájezd do Chorvatska. Loni se z vítězství radovala paní Jitka, která si užila dovolenou v letovisku Gradac. Pokud Vás zajímá, jak se tam měla a co můžete udělat proto, abyste se po této sezóně mohli z výhry radovat vy, čtěte dále.

Pravidla soutěže pro tuto sezónu

Stejně jako loni pro účast v soutěži stačí udělat jediné – CHODIT PRAVIDELNĚ NA HOKEJ! Domácích zápasů máme 14 a výherce bude vylosován během toho posledního, který se koná 27.2.2016. Zbývá tedy 13 zápasů, na kterých můžete vstupenky sbírat. Jelikož jsme si vědomi toho, že každý má občas jiné plány, jednu absenci vám odpouštíme. Proto stačí, když nejpozději den před losováním (tedy 26.2.2016) přinesete na sekretariát 12 vstupenek z rozdílných utkání nebo svou podepsanou permanentku (pro vstup na poslední zápas obdržíte náhradní vstupenku). Z odevzdaných vstupenek a permanentek opět budeme losovat a vítěz znovu vyhraje ZÁJEZD PRO DVĚ OSOBY DO CHORVATSKA od společnosti VÍTKOVICE TOURS.

NEZAPOMEŇTE

• Chodit pravidelně na hokej
  • Nasbírat 12 vstupenek z 12 různých zápasů
  • POZOR VSTUPENKY, KTERÉ OBDRŽÍ VAŠE DĚTI VE ŠKOLE ZDARMA, SE NEPOČÍTAJÍ!
  • Nebo si zakoupit permanentku
  • Odevzdat je do 26.2.2016
  • ČÍM VÍC VÁS Z RODINY BUDE CHODIT, TÍM VĚTŠÍ JE PRAVDĚPODOBNOST VYHRÁT!

Rozhovor s loňskou vítězkou

Loni jsme vylosovali paní Jitku, která se rozhodla s sebou vzít dceru Veroniku. CK Vítkovice Tours byla tak laskava, že se rozhodla věnovat ještě jeden poukaz navíc pro druhé dítě! Děkujeme!

Máte za sebou dovolenou od Vítkovice Tours. Jak jste si ji užila?

Užili jsem si jí velice dobře.

Kde jste byli ubytováni?

Byli jsme ubytování v Hotelu Neptun v Chorvatsku, v letovisku Gradac.

Jak se vám líbila organizace ze strany cestovní kanceláře a poskytnuté služby?

Byli jsme velice spokojení. Ubytování krásné, strava dobrá, i moře bylo pěkné.

Doporučila byste stejnou destinaci a CK i někomu dalšímu?

CK ubytovala Vítězku v nádherném komplexu Neptun v GradacuDoporučila bych jí každému kdo chce zažít krásnou dovolenou.

Slíbila jste, že na zájezd vezmete dceru. Dodržela jste to? Jak se dceři líbilo?

Ano to jsem slíbila a taky dodržela. Dcerku jsem nakonec vzala a velmi se jí to líbilo.

Věřila jste před účastí v soutěži, že byste mohla vyhrát?

Ani mě to nenapadlo. V první moment jsem tomu vůbec nemohla uvěřit byla jsem velmi  překvapená.

Letos se soutěž opakuje. Budete opět soutěžit? Doporučila byste ostatním fanouškům se zúčastnit?

Ano ráda se do soutěže zapojím znovu. Doporučila bych to ostatní fanouškům.

Jak se vám zatím líbí přípravné zápasy mužů?

Zápasy mužů byly docela dobré, ale věřím že se muži ještě více budou snažit a že to půjde líp a líp.

Jak se těšíte na ostrou sezónu?

Na novou sezonu se těším a ráda půjdu fandit na každý zápas s celou rodinou.

Soutěžte i letos

Za HC Orlová i Vítkovice Tours Vám přejeme hodně štěstí v letošním kole soutěže! Rádi Vás na stadionu uvidíme!