09.10.2020 | Petr Sobol
Nově vydaná vládní opatření proti šíření koronaviru výrazně komplikují také program orlovských hokejistů. Ti už na žádost Českého Těšína neodehrají sobotní domácí zápas a následně budou muset přeložit i další tři duely ... Celý článek
07.10.2020 | Petr Sobol
Uplynulý víkend hokejisté Orlové měli volno, teď se zase zrušil zápas s Českým Těšínem. Orli tak dosud odehráli dva zápasy, přičemž ten druhý v Krnově vysoko vyhráli. Jednou z ústředních postav byl ... Celý článek
26.09.2020 | Petr Sobol | KRN - ORL 2:8
Orlová veze tři body z Krnova. Hosté vstoupili do zápasu lépe a rychle vedli 2:0, jenže domácí ještě před první přestávkou srovnali. Po návratu z kabin ale Orli úřadovali, nasázeli šest branek ... Celý článek
25.09.2020 | Petr Sobol
Orlovské hokejisty v sobotu čeká úvodní venkovní duel v sezoně. Ten odehrají na půdě tradičně nepříjemného Krnova, který svou kůži určitě nedá lacino. Svěřenci Petra Tomise, kteří v úvodním utkání sezony doma ... Celý článek

Petr Sobol, 23.09.2020

První zápas v orlovském dresu má za sebou jednadvacetiletý útočník Dominik Pawliczek, který ještě loni hrál za prvoligový Havířov. V duelu s Uničovem byl hodně vidět a do statistik se zapsal dvěma góly. Orli sice prohráli 5:6 po prodloužení, Pawliczek ale věří, že výkony i výsledky týmu budou jen a jen lepší. celý článek

Na úvod jen bod. Orli padli v prodloužení

Petr Sobol, 20.09.2020

Orlovští hokejisté v úvodím duelu letošního ročníku krajského přeboru přivítali Uničov. Hosté vstoupili do zápasu lépe a rychle vedli, brzy však srovnal Pawliczek, který dal v utkání nakonec dvě branky a na jednu přihrál. V poslední třetině Uničov vedl 5:4, bod pro domácí ale necelých deset minut před koncem vystřelil Milch. V prodloužení se však díky trefě Kratěny radovali hosté. celý článek