včera | Jan Cibulka
Čtyřiadvacet dětí dorazilo v sobotu 23. září na zimní stadion v Orlové. Konala se tam celorepubliková náborová akce s názvem „Týden hokeje“. Budoucí Jágrové si mohli vyzkoušet různé hokejové disciplíny a to ... Celý článek
22.9.2017 | Tomáš Salamon, René Chýla | POB - ORL 3:5
Orli do zápasu s Porubou vstoupili svižně, nicméně houževnatí porubští mladící podpoření skvělým výkonem Davida Iláše v brance dlouho vzdorovali. Orli rozhodli až ve druhé třetině, kde si vytvořili tříbrankový náskok, který ... Celý článek
22.9.2017 | Tomáš Salamon
Náborová akce pořádaná našim klubem v rámci celorepublikové kampaně Týden hokeje se uskuteční už tuto sobotu 23.9.2017 na orlovském zimním stadionu. Co vše na vás i vaše děti čeká jsme psali Celý článek
Netradičně v pátek zahajuje tým mužů další ročník krajské ligy. Hráči sezónu zahájí na ledě ostravské Poruby, která do přeboru přihlásila svůj B tým. Orli, coby obhájci titulu, budou v tomto duelu ... Celý článek
INFOBAR
Staň se malým Orlíkem! Více info zde.

TV ORLOVÁ

FACEBOOK

Orli v divoké přestřelce s vlky úspěšnější

Jan Cibulka, 15.9.2017

V přátelském utkání mezi HC Orlovou a HC Wolves Českým Těšínem padlo neuvěřitelných šestnáct gólů. O deset z nich se postarali domácí Orli a dalších šest nastříleli Vlci z Těšína. Českotěšínští nastoupili do zápasu obohaceni o bývalé orlovské hráče. Pamětníci určitě na ledě poznali Martina Piechu, který dříve v Orlové odehrál několik sezón a samozřejmě Jakuba Voznicu, který ještě loni byl nejlepším střelcem modrobílých. V těšínském týmu figuruje také Rudolf Tluszczik, kterého na orlovském stadionu dobře znají, ale ten v zápase nenastoupil. celý článek

Mladší dorostenci vstoupili do sezóny vítězně

Tomáš Salamon, 13.9.2017

Na dorostence v úvodu sezóny čekala ostravská Poruba, která patří mezi silnější týmy tabulky. Naši kluci zápas zvládli na výbornou a i když v něm dvakrát prohrávali, dokázali naplno bodovat. Rozhodla zejména výborná druhá třetina, kterou vyhráli 3:0, a také dobře sehrané přesilovky. Tresty byly na obou stranách čtyři, z nichž dva probíhaly soubežně. Orli tudíž hráli dvě přesilové hry a obě zužitkovali. Věřmě, že se jim bude takto dařit i v dalších zápasech. celý článek