13.10.2018 | Petr Sobol | SUM - ORL 1:5
Dočkali se. Na osmý pokus. Orlová dosáhla na první letošní body v nejtěžším možném zápase - na ledě vedoucího Šumperku. O všem rozhodla báječná čtyřminutovka z přelomu druhé a třetí třetiny, během ... Celý článek
13.10.2018 | Petr Sobol
Poslední zápas sehráli hokejisté Orlové před týdnem na ledě Moravských Budějovic. Ani tam neuspěli a prohráli i po sedmé v sezoně. V závěrečné třetině však dokázali zabrat a domácí potrápit. „Třetí třetina ... Celý článek
10.10.2018 | Petr Sobol
I po sedmi zápasech jsou bez bodu. Všichni ale věří, že nepříznivou sérii na začátku sezony změní. Třeba už teď v Šumperku. „Jedeme tam s chutí vyhrát,“ hlásí osmnáctiletý útočník Kamil Klíma, ... Celý článek
06.10.2018 | Petr Sobol | MBU - ORL 4:2
Nevyšlo to ani na sedmý pokus. Hokejisté Orlové sice v Moravských Budějovicích odehráli lepší zápas než ve středu v Kopřivnici, jenže na body to nestačilo. Domácí se dostali rychle do vedení, které ... Celý článek
INFOBAR
Staň se malým Orlíkem! Více info zde.  Šumperk - Orlová (13.10. od 17:00)

TV ORLOVÁ

FACEBOOK

První souboj se skupinou Jih. Orlová hraje v Moravských Budějovicích

Petr Sobol, 05.10.2018

Letošní druholigovou novinkou je propojení skupin Východ a Jih. První konfrontace s druhou skupinou teď čeká i hokejisty Orlové, kteří v sobotu zamíří na led Moravských Budějovic. Žihadla jsou ve své tabulce zatím páté, z šesti zápasů dva vyhrála a čtyřikrát padla. Aktuálně jsou však Moravské Budějovice ve formě a v posledních dvou utkáních zdolaly České Budějovice a Pelhřimov. Zato Orlová naposledy prohrála 10:4 v Novém Jičíně. Jak dopadne sobotní měření sil? Utkání začíná v 17 hodin. celý článek

Výbuch ve druhé třetině. Orli dostali deset branek

Petr Sobol, 03.10.2018

Na středeční zápas v Kopřivnici bude Orlová chtít rychle zapomenout. Hosté sice začali dobře, dokonce vedli a první třetinu uhráli remízu 2:2. Ve druhém dějství se ale Orli sesypali, dostali sedm branek a nakonec si odvezli desetigólový příděl. celý článek