18.09.2018 | Petr Sobol
Už počtvrté se na zimním stadionu v Orlové konala náborová akce s názvem Pojď hrát hokej. Tentokrát poprvé v pracovní den - v pondělí 17.9. Zavítalo na ni celkem 30 dětí, které ... Celý článek
15.09.2018 | Petr Sobol | HOD - ORL 7:3
Hokejsité Orlové zamířili k prvnímu venkovnímu zápasu, z Hodonína se ale vrací bez bodu. Drtiči se na začátku druhé třetiny dostali do třígólového vedení, Orli se sice dvakrát dotáhli na rozdíl dvou ... Celý článek
14.09.2018 | Petr Sobol
Hokejisté Orlové za sebou mají první zápas po návratu do druhé ligy. V souboji s favorizovaným Šumperkem nezklamali, všechny tři body si ale za výhru 5:2 odvezli Draci. Teď je před svěřenci ... Celý článek
13.09.2018 | Petr Sobol
Vedení klubu si pro vás letos připravilo několik novinek. Jednou z nich jsou i vstupenky. Stále se dají koupit „klasické“ lístky na jedno utkání, už před duelem se Šumperkem jste si ale ... Celý článek
INFOBAR
Staň se malým Orlíkem! Více info zde.  Orlová - Šumperk (12.9. od 18:00)

TV ORLOVÁ

FACEBOOK

Od poloviny zápasu jsme byli lepší, řekl autor prvního gólu Orlové Lukáš Sladkovský

Petr Sobol, 13.09.2018

Běžela patnáctá minuta zápasu, Orlová prohrávala se Šumperkem 0:2, když udeřil Lukáš Sladkovský, který se postaral o první gól Orlů v nové sezoně. Jeho lajna s Peslarem a Šmídem Drakům pořádně zatápěla, Sladovský, jenž dříve působil ve Spartě a loni hrál v zámoří, ve třetí třetině navíc nastřelil ještě tyč. Po zápase ho mrzelo, že Orlová nedosáhla alespoň na bod. celý článek

Orli se statečně rvali, tři body ale bere Šumperk

Petr Sobol, 12.09.2018

Orlová má za sebou premiéru ve druhé lize. Svěřenci Darka Stránského sice v zápase s favorizovaným Šumperkem brzy prohrávali o dva góly, nesložili ale zbraně a postupně se dostávali do hry. Ve druhé polovině zápasu to byli Orli, kdo byl aktivnější a kdo si vytvářel šance. Domácí v poslední třetině snížili na 2:4, dali tyčku, ale na víc už nedosáhli. Vzdorovali ale statečně a na konci si vysloužili zasloužený potlesk. celý článek