včera | Petr Sobol
Už šest zápasů v řadě hokejisté Orlové nevyhráli. Ve středu sice vybojovali bod na ledě Karviné, kde padli v prodloužení, všichni si ale uvědomují, že před play-off je třeba přidat. Už v ... Celý článek
16.01.2020 | Kateřina Sobolová
V orlovské brance se letos protočilo už několik brankářů. Jedním z nich byl i šestnáctiletý Patrik Vítek, který patří k oporám juniorského týmu. Co na tuto zkušenost říká? Dostane další šanci? A ... Celý článek
Uplynulé hrací kolo orlovským mládežnickým týmům výsledkově příliš nevyšlo. Z výhry se radovali jen mladší žáci, kteří potvrdili výbornou formu a na domácím ledě přejeli Zubry z Přerova. A jak dopadli ostatní? Celý článek
15.01.2020 | Petr Sobol | KAR - ORL 5:4 pr.
Hokejisté Orlové ukončili sérii bez získaného bodu a ve středu vydřeli bod v Karviné. Derby nabídlo utkání plné zvratů, přičemž ještě v závěru druhé třetiny Orli vedli 4:2. Karviná ale poté srovnala ... Celý článek

Petr Sobol, 15.01.2020

Po sobotní domácí porážce s Krnovem dnes čeká orlovské hokejisty další zápas – tentokrát na ledě Karviné. Regionální soupeř byl ve dvou letošních utkáních úspěšnější, Orli ale tentokrát budou chtít uspět. Zatímco Karviná je v tabulce třetí, svěřencům Petra Tomise aktuálně patří osmé místo. Jak dopadnou ve středečním derby? Zápas začíná v 18:30. celý článek

Orlová padla i s Krnovem, zase chyběl jeden gól

Petr Sobol, 11.01.2020

Také druhý zápas letošního roku Orli prohráli. A opět to bylo těsné. Krnov se sice ujal už ve druhé minutě vedení, po návratu z kabin ale dokázal vyrovnat Klus. Jenže ve 32. minutě poslal hosty do vedení 2:1 Michálek a jak se nakonec ukázalo, tento stav už byl konečný. Orlová tak opět zůstala bez bodu. celý článek