08.03.2015

HC Vítkovice Steel - HC Orlová 5:3 ( 1:2, 1:0, 3:1 )

Branky a nahrávky: Juřik, Štiak, Štiak, Štiak, Glas - Mlýnek (TS), Frýda (Vadovič), Lerch(TS). HC Vitkovice 4 nájezdy a bez úspěchu, HC Orlová měla 3 trestná střílení a dvě úspěšná.
Vítkovice: Antoníček, Smolka - Falhar, Klučka, Lazár, Juřik, Štiak, Glas, Kalendra, Juřica, Löw, Hořinek, Plaček, Honajzek, Siwek, Kalous
Orlová: Gomola - Firla, Mlýnek, Kůrka, Vadovič, Klosko, Lerch, Frýda, Bednář, Pail Václav, Pail Vojtěch, Vaštyl
Velmi hezký zápas s šancemi na obou stranách. Čtvrtý vedoucí gól vstřelily Vítkovice tři minuty před koncem zápasu. Kluci ještě bojovali a i přes závěrečnou hru bez brankáře výsledek nedokázali srovnat. Naopak padla poslední branka. V posledních dvou zápasech si kluci dokázali, že pokud chtějí a jsou zdráví, dokáží hrát rovnocenné zápasy s klububy, které mají mnohem širší kádr, než je ten náš.