Dorost otočil zápas v Karviné a do sezony vstoupil vítězně

Tomáš Salamon, 12.09.2016 Naši dorostenci o víkendu zahájili svou soutěž a první krok se jim vydařil. Měli sice slabší závěr první třetiny, ale zápas dokázali otočit a zvítězili.

11.09.2016 od 4 9:00

HK Baník Karviná - HC Orlová 3:4 (2:1,0:1,1:2)

Branky a nahrávky: 18. Volf (Krul, Rozbroj), 19. Rozbroj, 58. Bogar (Rozbroj) - 11. Stromko (Jeník), 25. Jančar (Chod), 43. Špacír (Valový, Jeník), 50. Jančar. Vyloučení: 7:5, navíc Hladil (KAR) a Švec (ORL) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 22. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4.
Karviná: Krajčiřík - Popek, Hladil, Seroiszková, Volf, Bogár, Škorpíková, Kulawiak, Kafka, Rozbroj, Berousek, Pniok, Krul
Orlová: Doliška (Piekar) - Mrozek, Zielinski, Machaczek, Moldřík, Chod, Švec - Kaleta, Jančar, Kanaloš, Jeník, špacír, Gula, Valový, Stromko, Blatoň
Orli zahájili sezonu vedením, o které se postaral v jedenácté minutě Stromko. Zdálo se, že kluci první třetinu zvládnou, nicméně před přestávkou přišla rána. Během pár sekund dvakrát inkasovali a do šaten šli s jednogólovou ztrátou.

Ve druhé třetině vyrovnali zásluhou Jančara a ve třetí soupeři odskočili brankou Špacíra a druhou trafou Jančara. Karviná v samotném závěru ještě snížila, ale naši kluci si body vzít nenechali.