Dorost si zahraje o extraligu

Tomáš Salamon, 30.01.2017 Dorostenci sice nezvládli poslední dva zápasy s Frýdkem-Místkem, nicméně si i přesto zajistili účast v nástavbové skupině o přímý postup do extraligy.

21.01.2017

HC Frýdek Místek - HC Orlová 4:1 (0:0,1:0,3:1)

Branky a nahrávky: 39. Hykl (Hudeček), 44. Lednický (Hudeček), 56. Hudeček (Lednický), 60. Hudeček - 58. Jančar (Špacír, Kanaloš). Vyloučení: 3:8. Využití: 2:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:3,1:3,1:4.
Frýdek-Místek: Jonáš (Krška) - M. Poprocký, Popelář, Řehák, Puzoň, Hranický, Grendziok - Kapitanov, Zoubek, Rusina, Piskoř, O. Poprocký, Hudeček, Hájek, Hykl, Kolder, Kubalák, Dvořák, Lednický
Orlová: Piekar (Vítek) - Moldřík, Postředník, Zielinski, Mrozek, Machaczek, Chod - Jeník, Jančar, Přeček, Gula, Špacír, Kanaloš, Blatoň, Švec, Kaleta
20.1.2017

HC Orlová - HC Frýdek Místek 2:3 (2:1,0:1,0:1)

Branky a nahrávky: 4. Kaleta (Švec), 7. Špacír (Jeník) - 6. Kapitanov (Prášek), 30. Rusina (Dvořák, Kolder), 52. Koubek (M. Poprocký). Vyloučení: 1:5 + Stebel (FRM) 10 min OT. Využití: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:3.
Orlová: Piekar (Vítek) - Postředník, Mrozek, Chod, Moldřík, Machaczek, Zielinski - Gula, Švec, Jeník, Blatoň, Kaleta, Špacír, Kanaloš, Jančar
Frýdek-Místek: Krško (Matlák) - Popelář, M. Poprocký, Řehák, Puzoň, Hranický, Hájek, Škrlík, Gzendziok - O. Poprocký, Koubek, Piskoř, Kapitanov, Stebel, Prášek, Dvořák, Kolder, Rusina, Hudeček, Lednický, Hykl

Ohlasy po utkání

Petr Tomis, trenér Orlové: Těchto dvou zápasů je škoda, mohli jsme se v tabulce umístit lépe. Ale i tak klukům děkuji za dobře zvládnutou sezónu. Skupina o extraligu je příjemný bonus, teď už na nás není žádný tlak, kluci můžou hrát uvolněně a je jen na nich, jak si ty zápasy užijou. Taky mě mrzí, že se v posledním zápase zranil Pavel Kaleta. Ten nám bude hodně chybět.