Starší dorostenci doma porazili Fýdek-Místek

Tomáš Salamon, 24.10.2017 Starší dorost v neděli na svém ledě přivítal celek Frýdku-Místku. Úvodní branku vstřelili Orli v osmnácté minutě, ale soupeř stihl během pár sekund vyrovat. Další góly padaly až ve třetí třetině, kde si Orli vytvořili náskok a i přes soupeřův vzdor už jej nepustili. Pod vítězství se výrazně podepsal Vojtěh Plánka, který z pozice obránce vstřelil dva góly.

22.10.2017

HC Orlová - HC Frýdek Místek 5:2 (1:1,0:0,4:1)

Branky a nahrávky: 18. Plánka, 42. Jeník (Skalka, Přeček), 43. Skalka, 53. Plánka (Ferlejťják, Zajíc), 60. Zajíc (Machaczek, Jančar) - 18. Janík (Lednický), 52. Srníček. Rozhodčí: J. Novák - M. Novák, Mančař. Vyloučení: 5:3 - navíc Teplanský (ORL) 5+do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 1:0,1:1,3:1,3:2,5:2.
Orlová: Micka (Piekar) - Zajíc, Plánka, Teplanský, Debnar, Machaczek - Švec, Jeník, Farlejťják, Sojka, Skalka, Benka-Rybár, Přeček, Jančar
Frýdek-Místek: Olšar (Hubáček) - Piskoř, Popelář, Srníček, Kolář, Hysek, M. Poprocký, Řehák - Pastor, Cháňa, Polášek, Lednický, Vlček, Janík, Najzak, Zoubek, Kapitanov, Škrlík, Kanaloš, O. Poprocký