14.09.2019 od 4 9:00

HC Orlová - Polsko U16 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 2. Witasek (Skřipčák), 3. Šinal (Danečko), 24. Malicki (Skřipčák) - 6. Karasinski (Menc), 17. Golik (Malinowski). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 50.
Orlová: Irgl D. - Postředník, Gřegoř, Hronec, Moldřík, Šinal, Witasek, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Blatoň, Malicki, Rusz, Irgl P., Danečko, Luzar, Skřipčák, Žák, Pohl
Polsko U16: Grobelkiewicz - Augustyniak, Bielecki, Chodor, Szlomski, Stepien, Lukawski, Pawlik - Musiol, Wiwatowski, Malinowski, Spyrka, Menc, Karasinski, Ziolkowski, Zajac, Golik, Gurzynski

Petr Tomis (Orlová): Úplně jiné utkání než včera v Karviné. Dnes se nám povedlo vstoupit do utkání velmi aktivně a důrazně, díky čemuž jsme hned v úvodu vstřelili dva rychle góly. Škoda, že jsme neudrželi vedení do konce první třetiny. První dvě třetiny jsme hráli jednoduše, rychle a bez zbytečných faulu, tak jak si to představujeme. Ve třetí třetině jsme hráli několik oslabení za sebou, a bylo velmi důležité, že jsme je ustáli a neinkasovali. Soupeř byl hodně kvalitní. Jsme rádi, že jsme to i bez několika zraněných a nemocných hráčů zvládli a vyhráli druhé utkání během pár hodin.