22.09.2019 od 4 9:00

HC Orlová - HK Nový Jičín 9:2 (5:1, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Milata (Skřipčák), 8. Irgl Pa. (Danečko),10. Irgl Pa. (Kural), 15. Lerch (Šustek, Blatoň), 20. Skřipčák (Milata), 36. Blatoň (Brabec), 38. Štiak (Milata), 43. Haladěj, 60. Lerch (Šustek) - 6. Frais (Schmidt), 29. Kysučan (Bezděk). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 21.
Orlová: Bauer - Moldřík, Šinal, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šustek, Blatoň, Kural, Irgl Pa., Danečko, Milata, Štiak, Skřipčák
Nový Jičín: Horák (Hřívová) - Kysučan, Holáň, Bezděk, Urban - Chmel, Hub, Juříček, Frais, Staněk, Schmidt, Jakubů, Svoboda, Berka

Petr Tomis (trenér Orlové): Dobrá první třetina, která prakticky rozhodla o utkání. První gól jsme sice dostali už po pěti minutách ze druhé střely soupeře, jinak jsme ale byli aktivnější, měli jsme dobrý pohyb a taky jsme se hodně tlačili do předbrankového prostoru a střelby. V první třetině jsme měli přes 20 střel. Škoda, že nám taková aktivita nevydržela celý zápas. Zbytek utkání už nebyl z naší strany tak aktivní, jak bychom chtěli. Druhou třetinu ovlivnilo několik oslabení, ze kterých jsme inkasovali naštěstí jenom jednou. Ale díky náskoku z první třetiny jsme hru kontrolovali až do konce. Kluci dneska předvedli dobrý výkon a jsme rádi za další vítězství