Orli promrhali čtyřgólový náskok a z Benešova vezou jen bod

Petr Sobol, 22.01.2020 Lepší vstup do zápasu v Horním Benešově si Orli nemohli přát. Na časomíře svítila čtrnáctá minuta a hosté vedli už 4:0. Jenže domácí ještě před přestávkou snížili, ve druhé části vyrovnali a ve třetí minutě prodloužení dokonal domácí obrat Podzimný. Orlová tak má jen bod.

22.01.2020 od 18:00

TJ Horní Benešov - HC Orlová 5:4 pr. (1:4, 3:0, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Hlísta (Krupa), 24. Vaněk (Fraš), 28. Vaněk (Podzimný, Berka), 40. Fraš (Vaněk, Podzimný), 63. Podzimný (Adamczyk, Hlísta) - 4. Zakuťanský (Klíma), 5. Dang (Korec, Štefanka), 11. Štefanka (Klíma), 14. Korec (Dang). Rozhodčí: Hykel - Kopečný, Wanke. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Horní Benešov: Zeman (Tengler) - Podzimný, Harabiš, Pělucha, Adamczyk, Trávníček, Pavelek - Berka, Dankovič, Fraš, Kret, Vaněk, Adamec, Adamczyk, Krupa, Hlísta.
Orlová: Křehlík - Štefanka, Klus, Síkora, Zamecznik, Macurák, Godula - Dýrr, Jančar, Pacoň, Zielinski, Korec, Dang, Klíma, Pohl, Rambousek, Zakuťanský,