06.10.2019 od 10:00

Polsko U16 - HC Orlová 4:2 (2:2,2:0,0:0)

Branky a nahrávky: 20. Rudnicki (Menc, Mackowski), 20. Stepien (Ziolkowski), 33. Golik (Chodor), 36. Karasinski (Musiol) - 1. Skřipčák, 19. Skřipčák (Šinal). Vyloučení: 3:3. Bez využití . Diváci: 42.
Polsko U16: Grobelkiewicz - Augustyniak, Bielecki, Chodor, Szlomski, Stepien, Lukawski - Musiol, Wiwatowski, Malinowski, Rudnicki, Spyrka, Menc, Karasinski, Ziolkowski, Zajac, Golik, Gurzynski, Mackowski
Orlová: Irgl D. - Drapa, Gřegoř, Hronec, Moldřík, Šinal, Witasek, Šmatelka - Šústek, Blatoň, Malicki, Rusz, Kural, Danečko, Milata, Štiak, Skřipčák, Žák, Pohl

Petr Tomis (Orlová): Opět jsme měli dobrý začátek, kdy jsme byli aktivní, tlačili se do zakončení a vedli jsme 2:0. Ale dnešní utkání rozhodly tři věci. Poslední minuta první třetiny, kdy jsme dostali během pár vteřin dva góly z naší nedůslednosti v předbrankovém prostoru a špatně zahraném buly. Druhá věc byla spousta zahozených šancí. Dnes jsme bohužel vyloženě šance neproměňovali a chyběl nám větší klid v koncovce. A v poslední třetině naše nedisciplinovanost, kdy jsme hráli několikrát úplně zbytečné oslabení. I když jsme díky výborně chytajícímu brankáři nedostali gól a ubránili je, tak nám tresty vzaly hodně sil a hlavně čas, který jsme potřebovali k otočení výsledku. Poprvé v sezoně jsme prohráli, takže z toho nebudeme dělat tragédii, ale o to větší budeme mít motivaci zvládnout dvojzápas, který nás čeká příští víkend.