12.10.2019 od 4 9:00

HC Orlová - HK Baník Karviná 5:3 (2:0,3:2,0:1)

Branky a nahrávky: 6. Lerch (Brabec, Kršík), 15. Haladěj (Šinal), 29. Haladěj, 30. Lerch (Brabec, Rusz), 37. Skřipčák (Daneečko) - 30. Mikula (Vaněčková), 39. Mendlík (Mandrysz, Kriščák), 50. Mendlík. Vyloučení: 5:6. Bez využití: Diváci: 59.
Orlová: Vítek - Gřegoř, Hronec, Pavič, Šinal, Kršík, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šústek, Malicki, Rusz, Kural, Danečko, Luzar, Skřipčák, Žák, Pohl
Karviná: Konieczny - Zelina, Heczko, Horos, Vaněčková, Murzyn - Kukucz, Sikorska, Mikula, Mendlík, Kriščák, Toráčová, Mandrysz, Pekala, Jaworski

Petr Tomis (Orlová): Dvě třetiny jsme soupeře přehrávali. Měli přes 40 střel, ale ve třetí třetině úplně zbytečně přestali hrát a nechali Karviné hodně prostoru v našem obranném pásmu. Na tom musíme zapracovat, protože takové chyby nás mohou v dalších utkáních mrzet.