03.11.2019 od 10:00

HC Orlová - HK Kroměříž 3:1 (1:0,0:0,2:1)

Branky a nahrávky: 1. Šinal (Kural), 48. Irgl P., 55. Irgl P. (Milata, Štiak) - 45. Opravil Da. (Holinka) Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 68.
Orlová: Irgl D. - Kršík, Pavič, Gřegoř, Hronec, Šinal, Haladěj, Šmatelka - Blatoň, Rusz, Kural, Irgl P., Štiak, Danečko, Milata, Luzar, Bazgier, Žák,Pohl
Kroměříž: Růžička - Opravil Do., Koníček, Šišák, Man - Opravil Da., Holinka, Holík, Jakeš, Tomek, Jiříček, Peprna

Petr Tomis (Orlová): Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně. A velmi důležitý byl první gól v úvodních minutách hry, protože tento stav vydržel až do třetí třetiny. V té jsme dostali gól po naší špatné rozehrávce, kdy nás soupeř prakticky nenapadal. Dneska jsme pustili do hry i čtvrtý útok, což nám hodně pomohlo. Kroměříž přijela v menším počtu hráčů, což se asi projevilo v posledních minutách, kdy jsme měli lepší pohyb, a utkání tak strhli na svou stranu. Opět výborně zachytal Denis Irgl, který nás několikrát podržel.