17.11.2019 od 4 9:00

HC Orlová - HC Slezan Opava 4:2 (0:1,2:0,2:1)

Branky a nahrávky: 22. Irgl P., 28. Pohl (Žák), 42. Šmatelka (Irgl P.), 59. Lerch (Danečko, Blatoň) - 5. Zelenka (Prokeš), 43. Hartman (Kret). Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. Diváci: 32.
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Drapa, Šinal, Witásek, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šůstek, Blatoň, Rusz, Irgl P., Danečko, Luzar, Bazgier, Žák, POhl
Opava: Černík - Vavrečka, Brančík, Haničák, Fišara, Backa - Petruška, Hradil, Wendelin, Prokeš, Elze, Zelenka, Chudoba, Hartman, Kaleta, Kret

Petr Tomis (Orlová): Opět velmi vyrovnaný zápas, který jsme strhli na svou stranu velkou bojovnosti a stoprocentním přístupem všech hráčů. Hodně důležitá byla ubráněná oslabení z první a druhé třetiny, kdy jsme hráli skoro šest minut po sobě ve čtyřech. Jediná věc, která dneska nebyla dobrá, je řešení situací v útočném pásmu kolem modré čáry. Tady nám obránci nedostávali kotouče do předbrankového prostoru a trefovali prvního hráče. Opět jsme do hry zapojili i hráče čtvrtého útoku, kteří to zvládli přesně tak, jak jsme potřebovali a oživili hru. V příštím týdnu očekáváme těžké a vyrovnané utkání, kdy nás čeká dvojzápas s Polskou 16 a Třebíči.