07.12.2019 od 13:00

HC Orlová - HC Lvi Břeclav 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Rusz (Kural), 37. Blatoň - 6. Ambrož (Kunc), 32. Ambrož (Abazaj, Havelka), 42. Zapletal, 58. Havelka. Vyloučení: 8:6. Bez využití. Diváci: 76.
Orlová: Bauer - Gřegoř, Hronec, Drapa, Moldřík, Witasek, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Blatoň, Rusz, Kural, Irgl P., Danečko, Šinal, Luzar, Žák, Pohl
Břeclav: Dřínovský - Dolák, Čaněk, Sokola - Kruták, Mácha, Zapletal, Kareš, Havelka, Juránek, Chlud, Abazaj, Matějíček, Ambrož, Kunc

Ohlasy po utkání

Petr Tomis (Orlová): Opět jsme měli dobrý vstup do zápasu. První třetinu jsme hráli aktivně a díky dobrému pohybu jsme si vytvářeli hodně šancí a soupeře moc nepouštěli do hry. Ale od druhé třetiny to bylo jako den a noc, přestali jsme hrát a navíc byli zase vylučování. Navíc nám nešly ani přesilové hry. Několik minut jsme hráli v šesti bez brankáře a ani tam se nám bohužel nepovedlo využít několik dobrých šanci. Dnes jsme odehráli poslední zápas prvního kola nadstavby a určitě jsme mohli mít bodů daleko víc. Máme dva tréninky, abychom se připravili na utkání, které hrajeme ve čtvrtek s Uherským Hradištěm.