14.02.2020 od 4 9:30

HC Brumov-Bylnice - HC Orlová 7:1 (2:0,2:1,3:0)

Branky a nahrávky: 6. Urban (Vaněk), 18. Macháč, 25. Zvoníček (Janíček), 27. Janáček, 54. Šánek, 55. Macháč (Urban), 58. Zvoníček - 36. Mayer. Vyloučení: 10:11. Využití: 1:0. Diváci: 27.
Brumov-Bylnice: Čada (Žižka) - Smolík, Kašpar, Bodlák, Strnka, Divoš - Urban, Obadal, Šánek, Pigulevskyi, Janíček, Slovák, Sopek, Janáček, Macháč, Vaněk, Zvoníček
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Moldřík, Šinal, Witasek, Haladěj, Šmatelka - Šústek, Mayer, Rusz, Štiak, Irgl P., Danečko, Milata, Žák, Pohl

Petr Tomis (Orlová): Začátek utkání jsme hráli podle představ. Rychle, jednoduše a dostávali jsme se do zakončení. Poté nás z rytmu vyhodilo pár ostrých zákroku soupeře a ustoupili jsme od naší hry. Místo toho, abychom první třetinu vyhráli, tak jsme prohrávali po dvou laciných bankách 2:0. Soupeř byl dneska hodně efektivní. My jsme se úplně zbytečně nechali v první třetině rozhodit a přestali se soustředit na hru. A to nás stalo celý zápas.