08.02.2020 od 10:15

HC Lvi Břeclav - HC Orlová 5:4 sn (0:0, 3:1, 1:3 - 0:0)

Branky a nahrávky: 24. Zajíček, 31. Jurica, 35. Matějíček (Jurica, Abazaj), 58. Zajíček (Novosedlík), rozhodující sn. Abazaj - 34. Rambousek (Švec), 43. Špacír (Valový, Pohl), 49. Rambousek (Blatoň, Valový), 51. Macurák (Gřegoř). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 37.
Břeclav: Bártek - Kmoníček, Guldán, Čaněk, Sokola - Kubica, Abazaj, Zajíček, Kalous, Novosedlík, Jurica, Mětějíček, Havlát
Orlová: Vítek - Gřegoř, Hronec, Valový, Witasek, Macurák - Gula, Blatoň, Kaleta, Rambousek, Švec, Špacír, Zielinski, Pohl

René Urbánek (Orlová): Odehráli jsme dva velice vyrovnané zápasy, každý den s jiným průběhem. Náš cíl byl přivést z tohoto dvojutkání minimálně tři body, což jsme sice splnili, ale vzhledem k tomu, jak se duely vyvíjely, mě mrzí, že nemáme bodu víc. V pátek jsme o tři body přišli v závěru, kdy jsme nebyli schopni udržet vedení 4:2 a během dvou minut si nechali dát dva góly. V sobotu zase kluci ukázali bojovnost a z nepříznivého stavu 1:3 během osmi minut dokázali otočit skóre na naši stranu. Bohužel, stejně jako v pátek, jsme necelé tři minuty před koncem o plný bodový zisk přišli.