Starší žáci opět řádili! Karvinou rozstříleli 12:4!

Tomáš Salamon, 02.10.2011 Poté co v posledním zápase starší žáci naložili Havířovu si nyní smlsli na další sousedovi. Tentokrát to odnesla Karviná, která na vlastním ledě musla skousnout 12 branek. Malí Orlíci ukázala, kdo bude na ledě pánem už v první třetině, kterou vyhráli 2:6. Po druhé části Orlová vedla už 3:8. V prvních dvou třetinách potvrdil dobré výkony z minula brankář Ivo Křehlík, který kryl 22 z pětadvaceti střel a v poslední dvacetiminutovce dostal příležitost jeho kolega Lukáš Hybl, který inkasoval z devíti střel pouze jednou. Orlovští v poslední třetině přidali další čtyři branky a v pohodě si dokráčeli za vítězstvím.

02.10.2011

HK Baník Karviná - HC Orlová 4:12 (2:6, 1:2, 1:4)

Branky HC Orlová: Pacoň Miroslav 4x, Sojka Kristián 2x, Macko Michal 2x Hublík Dominik, Bělava Filip, Klus Dominik, Ovísek David
Asistence HC Orlová: Pacoň Miroslav 3x, Macko Michal 3x, Skalka Jan, Jelínek Jan
Poměr střel: 34:53
Orlová: Křehlík Ivo, Hybl Lukáš - Klus Dominik, Sokanský Michael, Sehnálek Petr, Větrovský Lukáš, Ovísek David, Teplanský Radim, - Sojka Kristián, Skalka Jan, Piš Daniel, Pacoň Miroslav, Macko Michal, Hubl Dominik Švec Adam, Bělava F