Po půlce soutěže Orlová stále neporažena!

Tomáš Salamon, 25.11.2012 Naši borci už se utkali se všemi soupeři a ani jeden na ně nedokázal vyzrát! Včera Orli vyhráli 2:3 v Kopřivnici a tabulku vedou již o deset bodů! V deseti zápasech nasázeli téměř třikrát víc gólů, než dostali a ztratili pouhé dva body! Tažení za druhou ligou je v půlce cesty a nyní se bude lámat chleba! Věřme, že vše dobře dopadne! Podrobnosti k zápasu doplníme.

24.11.2012 od 17:00

HC Kopřivnice - HC Orlová 2:3 (-:-, -:-, -:-)

Branky a nahrávky: 17.Bílek, 39. Hrubý - 15. Kanaloš (Szajter), 57. Studený (Štefanka), 59. Štefanka (Szajter, Grepl).
Orlová: Urbánek R. (Kolář) - Mintěl, Goláb, Štefanka, Urbánek T., Novák M., Csobok, Podešva - Kotásek, Galgonek, Zakuťanský - Studený, Szajter, Grepl - Kanaloš, Ciupa, Hanzl - Novák J., Fábry, Matějíček