Tři góly za minutu rozhodly o vítězném konci sezóny

Tomáš Salamon, 07.03.2015 Závěrečný zápas sezóny se dlouho nevyvíjel příznivě a v průběhu času začínál čím dál více připomínat utkání se Studénkou. Naštěstí dopadlo jinak. Do konce zápasu zbývala minuta a půl a Jan Sznapka dvěma zásahy otočil skóre. Poté do prázdné branky pečetil Martin Vidlák. Tyto tři góly Orli vtěsnili do minutu a dvou sekund a rozhodli tak o svém vítězství.

06.03.2015 od 18:00

HC Orlová - HK Krnov 5:3 (0:1,2:1,3:1)

Branky a nahrávky: 21. Pavlas (Hegegy, Štefnka), 28. Rosůlek, 59. Sznapka (Štefanka), 59. Sznapka (Pavlas, Grepl), 60. Vidlák (Voznica) – 20. Tošenovjan (Zábojník), 24. Vysloužil Mi. (Michálek, Pavlica), 49. Weiss (Hon). Vyloučení: 2:3 + Hanzl ORL 5+OK faul kolenem.
Orlová: Pavlíček (30. Urbánek) - Štefanka, Sznapka, Tomis, Golab, Kytka, Novák - Pavlas, Grepl, Hegegy - Vidlák, Rosůlek, Voznica - Divoký, Hanzl, Vaštík - Vysloužil P., Šustek, Mihál
Krnov: Mužík - Faksa, Vysloužil M., Michálek T., Hon, Holiš, Bednárek - Tošenovjan, Pavlica, Kubík, Rýpar, Weiss, Závodník, Michálek P., Havlíček