13.09.2014 od 17:00

HC ZUBR Přerov - HC Orlová 17:3 (2:1,8:0,7:2)

Branky a nahrávky: 8. Zeman (Tarnoczy), 15. Tarnoczy (Fencl, Ministr), 22. Kolařík, 24. Ministr, 25. Kleinar, 26. Kolařík (Hanák, Kleinar), 28. Fencl (Tarnoczy), 31. Tarnoczy (Ministr), 32. Kolařík (Kleinar), 33. Fencl, 52 Kolařík (Hanák), 42. Kleinar (Kolařík, Hanák), 48. Petr (Kleinar), 52. Tarnoczy, 53. Kolařík (Kleinar), 60. Petr (Zahradníček), 60. Kolařík - 16. Makovec, 45. Jančar (Teplanský), 55. Jančar (Blatoň). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 12:1, 12:2, 15:2, 15:3, 17:3.
Přerov: Postava (Rybníček) - Zeman, Raška, Zábranský, Uhlíř, Peluha, Zahradníček, Kleinar, Ministr, Tarnoczy, Fencl, Kolařík, Hanák, Kundrátek, Petr, Hudec
Orlová: Pawlas - Juráš, Chod, Teplanský, Jančar, Jeník, Štébel, Niedomanski, Valový, Makonec, Blatoň
Naši kluci do Přerova odjížděli s deseti hráči v poli a to se postupem času projevilo. V první třetinu ještě uhráli s pouhou jednogólovou ztrátou a stavem 2:1, ale soupeř ve druhé třetině spustil gólovou smršť a prostřední dějství vyhrál 8:0. Po přestávce kanonáda pokračovala a dva góly našich kluků debakl odvrátit nemohly. Vyzdvihnout musíme výkon brankáře Filipa Pawlase, který čelil rovné stovce střel! Při takové smršti se rozhodně za sedmnáct puků ve své síti nemusí stydět!

Ohlasy po utkání

Martin Honsa, trenér Orlové: První třetina zápasu byla z naší strany ještě dobrá, protože jsme stačili se soupeřem bruslit. Ve druhé třetině jsme inkasovali během pěti minut pět gólů, a poté na hřišti existovalo již pouze mužstvo domácích. Brankář Pawlas kryl úctyhodných 83 zásahů, za což ho musím pochválit!!!