Orli vstali z mrtvých a předvedli senzační obrat. Ve Studénce vyhráli v prodloužení

Petr Sobol, 22.11.2015 Velmi důležité vítězství si připsali orlovští hokejisté. V sobotním šlágru zvítězili na ledě Studénky, která byla naším prvním přemožitelem v letošní sezoně. Opět se rozhodovalo až po základní hrací době, tentokrát se ale nedošlo až na nájezdy, ale stačilo prodloužení, ve kterém se prosadil Filip Štefanka. Přitom ještě dvě minuty před koncem domácí vedli 2:0.

21.11.2015 od 17:00

HC Studénka - HC Orlová 2:3 pr. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 37. Pokorný (Štubňa), 53. Kaňovský (J. Sluštík) - 59. Sznapka (Pavlas), 60. Pavlas (Lenomar, Vidlák), 63. Štefanka (Lenomar, Zámeczník).. Rozhodčí: T. Janda - Kittel, Wanke. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Diváci: 499. Střely na branku: 38:37. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Studénka: Baldik (Válek) - Jedlička, Bolek, Čáň, Pelikán, Lyčka, Janečka - Kaňovský, Sluštík, Holaň - Pokorný, Štubňa, Mičulka - Orszulik, Vacula, Sochorek.
Orlová: Urbánek - Zientek, Hanzl, Dýrr, Vidlák, Tomis, Štefanka, Divoký, Matějíček, Kytka, Zámeczník, Voznica, Kotásek, Pavlas, Zakuťanský, Šustek, Sznapka, Lenomar.