MDO: Těsná domácí prohra s Novým Jičínem

Tomáš Salamon, 21.09.2015 Mladší dorostenci včera na domácím ledě sehráli zápas s Novým Jičínem. Po ostudě, kterou předvedli v Porubě si značně napravili reputaci, když se soupeřem odehráli vyrovnané utkání. Ve skóre však bylo vyrovnané jen v první a poslední třetině. Tu druhou Orli prohráli 0:2 a právě tato dvacetiminutovka také vytvořila konečný rozdíl ve skóre.

20.09.2015 od 10:00

HC Orlová - HC Nový Jičín 5:7 (3:3, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 5. Švec (Jeziak), 14. Trčálek (Jeziak), 18. Teplanský (Švec), 41. Jančar (Benda), 60. Jeziak (Švec, Jančar) - 11. Komáčka (Hájek, Kožený), 12: Komáčka (Hájek, Weber), 12. Macháček, 22. Macháček (Monsport), 25. Hájek (Komáčka), 53. Komáčka (Hájek), 55. Kožený (Hájek) . Rozhodčí: Krenželok, Tkáč, Szenieczek. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:7,5:7.
Orlová: Peikar - Benda, Machaczek, Jeziak, Štebel - Trčálek, Jančar, Švec, Jeník, Valový, Teplanský, Makovec
Nový Jičín: Palička - Cubo, Weber, Skácel, Holáň - Pszcólka, Hájek, Komáčka, Macháček, Kožený, Monsport

Martin Honsa: Do dnešního utkání jsme vstupovali s čistou hlavou po debaklu s Porubou. První třetina byla z naší starny rozháraná a neurovnaná, ikdyž skončila nerozhodně. Ve druhé třetině jsme totálně propadli a třetinu prohráli 0:2. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší, kdy jsme si vytvořili tlak a převahu, ale to už nestačilo na zvrat ve skóre.