MDO: Dorostenci ve Frýdku padli po nájezdech

Tomáš Salamon, 28.09.2015 Slibně rozehraný zápas ztratili dorostenci ve Frýdku-Místku. V první třetině si totiž vytvořili dvougólový náskok, který hned v úvodu prostředního dějství ještě navýšili o další branku. Nicméně ani vedění 0:3 jim nepomohlo. Soupeř jednou brankou snížil ještě ve druhé části a dvěma trefami ve třetí třetině poslal zápas do prodloužení. To nerozhodlo a v nájezdech byly šťastnější domácí.

26.09.2015

HC Frýdek Místek - HC Orlová 4:3 sn (0:2,1:1,2:0)

Branky a nahrávky: 32. Demel (Škrlík), 49. Lednický, 55. Pastor (Vlček), rozhodující nájezd Lednický - 3. Plánka (Jeník), 19. Čempel (Viačka), 22. Plánka (Malysz). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Průběh utkání: 0:3,4:3sn.
Frýdek-Místek: Jonáš (Hubáček) - Kapitanov, Procházka, M. Poprocký, Vlček, Popelář, Miklík, Škrlík, Mička, Řehák, O. Poprocký, Motloch, Zajíc, Pindel, Prokop, Pastor, Štebel, Demel, Lednický, Ciencieala
Orlová: Krajčiřík (Biernat) - Machaczek, Benda, Jeziak, Švec - Kaleta, Jančar, Čempel, Vjačka, Plánka, Malysz, Trčálek, Jeník

Ohlasy po utkání

Martin Honsa, HC Orlová: Ztratili jsme dobře rozehrané utkání, kdy za stavu 0:3 jsme měli náskok navýšit, ale opak se stal pravdou. Inkasovali jsme po hrubých chybách, a v závěrečných samostatných nájezdech jsme neproměnili žádný nájezd.