MZ: Vítězná šňůra končí. Orlíci nestačili na Karvinou

Tomáš Salamon, 31.10.2015 Mladší žáci dokázali bodovat v sedmi zápasech v řadě, z nichž posledních šest vyhráli. To je vyneslo až na páté místo devatenáctičlenné tabulky. Dnes měli před sebou výzvu v podobě třetí Karviné, která má navíc na první Vítkovice a druhý Havířov dva zápasy k dobru. Utkání na ledě soupeře se ovšem nepovedlo a Orlíci prohráli. Přesto se namají za co stydět. Letošní sezóna se jim daří nad míru dobře a není třeba po poráže věšet hlavu. Při formě, kterou letos mají se určitě brzy dočkáme další výhry! A věřmé tomu, že se to povede už v příštím kole proti Šumperku.

01.11.2015

HK Baník Karviná - HC Orlová 8:1 (4:1,2:0,2:0)

Branky a nahrávky ORL: 16. P. Irgl (Oláh). Vyloučení: 7:6.
Karviná: Bogár - Pawlitová, Mendlík, Orság, Pavlovský, Hansel, Pekala, Magner, Jung, Pfeifer, Vidiolek, Kolat, Sikora, Popek,
Orlová: D. Irgl (Gomola). Pail, Klimša, Wita, Frýda, Oláh, Vaštyl, Kalouda, Voj. Pail, Kůrka, Bednář, Lerch, Brůža, Žák, P. Irgl, Vadovič, Firla