Hokejisté MHK Slovan Orlová si připisují “první výhru v sezoně”!!!

Daniel Piš, 23.05.2022 Po boji zdolali Fotbalisty Dorostu 7-6, když v poslední minutě rozhodl Filip Dyrr.

Po boji zdolali Fotbalisty Dorostu 7-6, když v poslední minutě rozhodl Filip Dyrr. Branky MHK Slovan Orlová :10’Juhasz Lukáš,32´Milch Radek,34´Pawlas Filip,39´Dyrr Filip,48’Pawlas Filip,56 ‘Pytlík Petr,80 Dyrr Filip Sestava: Brankáři: Juhasz ,Sarganek Obrana: Grepl,Pytlík,Hanzl,Pavlát,Zientek,Michejda,Macurák Záloha: Fejko,Potočný,Špacír,Juhasz Lukáš,Čempel,Přeček,Dyrr,Piš Útok:Křehlík,Pawlas,Milch,Tvrdík Hodnocení trenéra: My máme dobrou zkušenost s těmito zápasy už z minulé sezóny a vždy splnily účel naší přípravy, protože nabíráme fyzický fond a mladí kluci náš vždy dobře proženou. Dneska šlo vidět, že první poločas to mělo dobré tempo a taky jsme zaslouženě vedli 4:1. Druhý poločas už nám ubývala síla a šlo vidět, že fotbalisti jsou dobře připravení fyzicky a byli lepší, ale kluci se kousli a Dyrák nám v poslední minutě vystřelil výhru. Myslím, že v odvetě na konci Června nám to budou chtít vrátit🙂Filip Štefanka