Hokej je zpět!!!

Redakce, 17.08.2022 První přípravný zápas před sezonou proti Karviné

K prvnímu přípravnému utkání se chystají naši hráči MHK Slovan Orlová a hned na pikantní derby proti Karviné. Karvinský tým prošel přes léto obměnou a přivedl pár nových tváří, které mají dostat tento tým do vrchních pater tabulky a zapomenout tak na loňskou sezonu. Náš středeční soupeř má za sebou úvodní přípravné utkání na ledě druholigové Kopřivnice, kde prohrál 9:2, takže si bude chtít napravit reputaci právě na nás. Naši borci mají za sebou úvodní týden přípravy na ledě a už také netrpělivě vyhlížejí první utkání. Trenér Filip Štefanka má aktuálně v kádru skoro třicítku hráčů, kteří se porvou o místo v sestavě a budou chtít naplnit ty nejvyšší cíle v nové sezoně. Přijďte povzbudit naše hráče, zápas začíná ve středu v 19:00 a odehrajeme ho netradičně v Ostravě -Porubě, jelikož Karviná ještě nemá led.