Ze Studénky vezeme 3 body!!!

Daniel Piš, 30.10.2022 V pátém kole zajížděli naši hráči na horkou půdu do Studénky, kde zvítězili 4:1 a upevnili si vedoucí příčku v tabulce. Skore zápasu otevřel v 8.minutě Daniel Piš 0-1.Ve dvanácte minutě domácí Studénka vyrovnala, když se od modré trefil v přesilovce Bolek 1-1.Slovan také využil přesilovku a to v 16.minutě když Špacír našel před bránou znovu Danka Piše a do šaten jsme šli s vedením 2-1.Ve druhé třetině padl jen jeden gol, když po krásné individuální akci poslal Slovan do dvoubrankového vedení Oliver Špacír 3-1.Ve třetí části jsme viděli spoustu šancí na obou stranách a hlavně výborné výkony obou brankářů. V závěru utkání při domácím power-play pečetil výhru Slovanu Jan Korec do prázdné brány na konečných 4-1.