Z Horního Benešova vezeme dva body!

Daniel Piš, 08.02.2023 Horní Benešov nás podruhé v sezoně obírá o body, tentokrát ale pouze o jeden.

Úvod utkání byl v naši režii, když jsme ve 12 minutě vedli po brankách Grepla, Fejka a Přečka v Benešově už 3:0, domácí stihli do první přestávky aspoň snížit na 3:1.Druhá třetina byla z naši strany hodně špatná a Benešov po třech brankách do deseti minut otočil stav ve svůj prospěch a dostal se do vedení 4:3.Když ve třetí části zvýšil Benešov na 5:3 vypadalo to, že ztratíme podruhé v sezoně se stejným soupeřem všechny tři body. Hráči Slovanu, ale zabrali a po brankách Grepla a Korce se šlo do prodloužení, které rychle po dvou minutách rozhodl Matěj Potočný a zajistil Slovanu výhru 6:5 v prodloužení.